MediaCat

Azerbaycan’ın enerjisi Türkiye’nin gücü

SOCAR’ın yeni reklam filmi yayında.

Azerbaycan’ın enerjisi Türkiye’nin gücü

Petrol ve doğalgaz alanında faaliyet gösteren Azerbaycan Cumhuriyeti Devlet Petrol Şirketi (SOCAR), SOCAR Türkiye’nin geçen yıl başlattığı reklam kampanyasına yeni bir filmle devam ediyor.

SOCAR’ın Türkiye’deki yatırımlarının yerli üretime olumlu etkisine dikkat çekildiği ve SOCAR Türkiye’nin ülke ekonomisine yaptığı katkıların anlatıldığı filmde şirketin, Türkiye’nin dışa bağımlılığını azaltma misyonuna da vurgu yapılıyor.

Seslendirmesini Okan Yalabık‘ın üstlendiği film, TBWA\Istanbul imzası taşıyor.

Yeni reklam filmine dair değerlendirmesinde Türkiye ile Azerbaycan’ın ekonomik bağını daha da güçlendirmek için hız kesmeden çalıştıklarını söyleyen SOCAR Türkiye Dış İlişkiler Başkanı Murat LeCompte, “Yeni reklam filmimizde Türkiye için üretmenin önemine vurgu yaptık. Cari açığı ve dışa bağımlılığı azaltacak yerli üretim, büyüme yolunda büyük önem teşkil ediyor. SOCAR olarak bu stratejiye yaptığımız katkının altını çizmek ve çalışmalarımızı tüm Türkiye’ye aktarmak için bu imaj filmimizi hazırladık. Kısa bir süre içinde sadece dijital mecralarda yayınlanacak üç tamamlayıcı filmimiz daha olacak.” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.