Aytemiz’e yeni genel müdür

Aytemiz'de genel müdür koltuğuna oturacak isim belli oldu.

20.12.2019 - 12:22 | MediaCat

Aytemiz'e yeni genel müdür

Ülke çapında 500’den fazla lisanslı istasyonuyla hizmet veren Aytemiz’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Aytemiz Genel Müdürü Erol Varlık oldu.

Akaryakıt sektöründeki geçirdiği 20 yılı aşkın süre boyunca çeşitli pozisyonlarda yöneticilik görevleri üstlenen Erol Varlık lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde, yüksek lisans eğitiminiyse aynı üniversitede işletme alanında tamamladı. Kariyerine 1999 yılında BP Türkiye Pazarlama Departmanı’nda adım atan Varlık, BP Türkiye bünyesinde sırasıyla perakende ve mağazacılıktan sorumlu iş analisti, akaryakıt saha müdürü; İspanya, Portekiz, Fransa, Yunanistan ve Türkiye’den sorumlu raporlama ve konsolidasyon analisti, Türkiye ve Yunanistan akaryakıt planlama müdürü, Türkiye perakende ve ticari yakıtlar performans müdürü, pazarlama operasyonları destek müdürü, stratejik ortaklıklar müdürü; kıdemli planlama, performans ve raporlama müdürü ve satış direktörü olarak görev aldı. Varlık, Aytemiz Genel Müdürü olarak atanmasından önce son olarak BP Türkiye Yatırım Operasyonları Direktörü olarak çalışmaktaydı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.