MediaCat

Aydınlı tostçudan Hollywood’a taş çıkaran reklam filmi

Aydınlı tost büfesi Harbi Lezzet’in reklam filmi, süper karışık bazlamalı tost için kurşunlara göğüs geren Coşkun’un tutkulu hikâyesini anlatıyor.

Aydınlı tostçudan Hollywood’a taş çıkaran reklam filmi

Aydın’da hizmet veren Harbi Lezzet isimli bir tost büfesinin dün Facebook hesabından yayınladığı, Hollywood yapımlarına selam duran üç buçuk dakikalık reklam filmi interneti kasıp kavuruyor şu sıralar.

Paris’te bir kafede önüne gelen yemekten tatmin olmayan Coşkun isimli bir vatandaşın Türkiye’de bazlamalı tost yapan Cengiz Şef’i aramasıyla başlayan macera, şefin verdiği detaylı tost tarifiyle iştahı iyice kabaran adamın uçağa binerek Aydın’da paraşütle tostçuya inmesiyle zirveye ulaşıyor.

Paris – İstanbul uçuşunda Aydın’dan geçebilmek için pilotu rehin alan Coşkun, Harbi Lezzet’in bazlamalı tostunu yiyebilmek için, kendisini tutuklamaya gelen polis kurşunlarına direniyor.

Markanın tabiriyle “Türkiye’nin ilk profesyonel tost reklam filmi”ni henüz izlemediyseniz veya izlemeye doyamadıysanız buyurun.


Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.