MediaCat

Ayak uydur okula

FLO’nun okula dönüş kampanyası yayında.

FLO, okula dönüş heyecanını yeni yayınladığı reklam filmiyle karşılıyor.

Her yaştan öğrencinin yer aldığı Muhabbet imzalı filmde FLO, yeni okula dönüş koleksiyonunu hedef kitlesinin beğenisine “Ayak Uydur Okula” sloganıyla sunuyor. Dünyaca ünlü markaların ve lisanslı ürünlerin görüldüğü filmde Twentify’ın Çocuk Ayakkabı Kullanım ve Tutum Araştırması sonuçlarından hareketle “Annelerin 1 Numaralı Tercihi” etiketine de yer veriliyor.

Prodüksiyonunu Hacıyatmaz Film‘in üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda Çağın Dizdar oturuyor.

Twentify’ın 2-14 yaş aralığında çocuğu olan ebeveynlerle gerçekleştirdiği Çocuk Ayakkabı Kullanım ve Tutum Araştırması, çocuklarına ayakkabı alan ebeveynlerin yüzde 67’sinin kadınlar olduğunu ve kadınların söz konusu alışverişte en çok FLO’yu tercih ettiğini ortaya koyuyor.

FLO Pazarlama ve Büyüme Genel Müdür Yardımcısı Gökçe Kunt, araştırmanın ortaya koyduğu sonucu, “FLO olarak 7’den 70’e ‘Herkesin Ayakkabıcısı’ olma misyonumuzla, ürün ve hizmetlerimizi çocukların ve ailelerin ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirmeye her zaman büyük bir özen gösteriyoruz. Türkiye’nin en büyük ayakkabı laboratuvarında gerçekleştirdiğimiz 600 binden fazla test, ayakkabılarımızın anatomik yapısı, çocukların renkli dünyası için sunduğumuz binlerce model ve benimsediğimiz sorumlu üretim anlayışı doğrultusunda ‘Annelerin 1 Numaralı Tercihi’ olduk. Gurur duyduğumuz bu başarıda ürünlerimizin kalitesi, ihtiyaçlara tam olarak yanıt veren tasarım anlayışımız ve ekip çalışmamızın payı büyük” dedi.

Araştırma sonuçlarına göre çocuk ayakkabısı alışverişinde en çok tercih edilen mağaza olduklarını vurgulayan Kunt, “Elde ettiğimiz çıktılar adımlarımızı daha da ileriye taşımak için bize güç veriyor. Çocuk koleksiyonumuzda yer alan tüm ayakkabılar, çocukların ilgisini çeken tasarımları ve her harekete kolaylıkla eşlik eden konforlu yapısıyla çocukların tüm talep ve ihtiyaçlarına cevap veriyor. Sunduğumuz ürün çeşitliliğinin yanı sıra ulaşılabilir fiyat politikamız ve ürün güvenliği konusundaki hassasiyetimizle de annelerin güvenini kazanıyoruz” şeklinde konuştu. Yeni okul dönemini çocukların deneyimine renk ve eğlence katacak özel bir koleksiyonla karşılayacaklarını da ekleyen Kunt, çocukların eğitim yolculuğunu renklendirmek ve öğrenmeyi eğlenceli hale getirmek için yüzde 100 geridönüştürülmüş malzemeden üretilen oyunlu ayakkabı kutuları tasarladıklarını, bu projeyle çocukların gelişimine katkıda bulunmayı, hayal güçlerini desteklemeyi ve eğlenceli vakit geçirmelerini amaçladıklarını da sözlerine ekledi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.