AvivaSA 10 yaşında

Marka 10'uncu yılını dijital iletişim projesi ile taçlandırıyor.

07.08.2017 - 17:56 | MediaCat

AvivaSA 10 yaşında

AvivaSA 10’uncu yıl kutlamalarına son 10 yılda ülke ve dünya olarak  dijitalleşme, müzik, sinema ve spor alanlarında tanık olduğumuz güzel olayların ve başarıların hatırlatıldığı dijital iletişim projesi ile devam ediyor.

Yeni marka konumlandırması “yarın şimdiden güzel” ile ilişkilendirilerek hazırlanan video çalışmaları ile başlatılan, belgesel yapımcısı ve yazar Bedia Ceylan Güzelce’nin sunumu ve kendi alanlarında önemli isimlerin röportajları ile zenginleştirilen video içerik projesinin ilk ayağında dijitalleşme konusu ele alınıyor.

İlk bölümü İz TV’de 4 Ağustos tarihinde yayına giren projede yer alacak videoların her biri beşer dakikadan oluşacak ve dijitalleşmenin ardından sırası ile müzik, sinema ve spor içerikleri ile devam edilmesinin ardından son olarak AvivaSA’nın 10 yılı ele alınacak. İlk dört bölümü Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında İz TV’de yayınlanacak olan videolar, AvivaSA’nın sosyal medya hesaplarından da paylaşılacak. Serinin son bölümü olan AvivaSa’nın 10 yılı ise 30 Ekim’de sadece sosyal medya hesaplarında yer bulacak.