MediaCat

Avea’ya yeni genel müdür yardımcısı

Avea, yönetici kadrosuna yeni bir ismi daha ekledi.

Avea’ya yeni genel müdür yardımcısı

Avea‘nın satıştan sorumlu yeni genel müdür yardımcılığına Hüseyin Balcı getirildi. Balcı Avea’ya katılmadan önce Ülker Bisküvi A.Ş.‘de Ticaret Genel Müdürü olarak görev yapmaktaydı.

1994 yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Finans Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlayan Hüseyin Balcı, kariyerine 1997 yılında Yıldız Holding A.Ş. bünyesinde yer alan Atlas Gıda Pazarlama şirketinde, zincir mağazalar satış temsilcisi olarak başladı. 1999–2006 yılları arasında grubun diğer bir şirketi olan, Rekor Gıda Pazarlama şirketinde, sırasıyla zincir mağazalar satış şefi, satış operasyon müdürü ve son olarak da türkiye satış müdürü görevlerini üstlendi.

2006 yılında yağ mutfak kategorisi satış şirketi Merkez Gıda Pazarlama’ya genel müdür yardımcısı olarak atanan Hüseyin Balcı, 2009 yılında ise genel müdür oldu. Balcı, 2011–2012 yılları arasında da Atlas Gıda Pazarlama’da yine genel müdür olarak görev aldı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.