Avea, YPO Türkiye’nin iletişim sponsoru oldu

Türkiye’nin yenilikçi GSM operatörü Avea, Young Presidents Organization (YPO) tarafından Türkiye’de düzenlenen etkinlik için bir araya gelen 700 küresel liderin iletişim sponsoru oldu.

18.07.2007 - 13:35 | MediaCat

Türkiye’nin yenilikçi GSM operatörü Avea, Young Presidents Organization (YPO) tarafından Türkiye’de düzenlenen etkinlik için bir araya gelen 700 küresel liderin iletişim sponsoru oldu. Avea dünyanın dört bir köşesinden gelerek Türkiye’de toplanan yaklaşık 700 genç liderin iletişim ihtiyaçlarını karşıladı.

100’ün üzerinde ulustan 11.000’i aşkın üyesi ile genç liderlerin karşılaştığı zorlukları dile getirerek eğitim ve fikir alışverişini teşvik etmeyi amaçlayan genç liderler platformu YPO, İstanbul’da özel bir etkinlik düzenledi. 2 – 13 Temmuz 2007 tarihleri arasında Avea’nın iletişim sponsorluğunda Türkiye’de bir araya gelen YPO üyesi yaklaşık 700 genç yönetici, 7-13 Temmuz arasında da Swissotel’de düzenlenen İstanbul Aile Semineri etkinliğine katıldı. Boş vakitlerinde, Bodrum, Kapadokya, Göcek yörelerini gezen YPO üyeleri ve aileleri, İstanbul’un her iki yakasını da ziyaret etti.

İstanbul Aile Semineri ve bağlantılı etkinlikler süresince iletişim ihtiyaçlarının desteklenmesi adına her bir katılımcıya cep telefonu ve özel hat sağlayan Avea, Swissotel’de düzenlenen açılış partisinden itibaren de tüm soruları cevaplamak üzere Swissotel’de açtığı stand ile katılımcıların yanındaydı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.