AVEA, Ata Demirer’li yeni reklamlarıyla konuşturacak

Avea, Ata Demirer ile çektiği 4 yeni reklam filmini birden yayına sürüyor. 27 Şubat itibariyle ekranlarda dönmeye başlayan reklam fimleri için Ata Demirer, biri kadın olmak üzere 4 farklı karakteri canlandırdı.

27.02.2012 - 00:00 | MediaCat

Avea, reklam kampanyalarıyla konuşturmaya devam ediyor. Daha önce “Vampir Edward” ve “Teknik Direktör” rolleriyle Avealı olmanın avantajlarını izleyicilere espirili bir dille anlatan ünlü komedyen Ata Demirer, şimdi de dört yeni tipleme ile “Avea Çalışıyor” mesajını veriyor.

27 Şubat itibariyle ekranlarda dönmeye başlayan reklam fimleri için Ata Demirer, biri kadın olmak üzere 4 farklı karakteri canlandırdı. Yeni reklam kampanyasıyla, tüketicinin beklentilerine daha fazla eğilmeyi hedeflediklerini belirten Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk, “Ata Demirer’in 4 farklı karakter ile 4 farklı mesajı verdiği ‘Avea Çalışıyor’ reklam filmlerimiz çok konuşulacak”  dedi.

TBWAISTANBUL tarafından hazırlanan reklam filminin yönetmenliğini Uygar Kutlu üstlendi. Çekimleri Avea Teknoloji Merkezi, Avea bayileri olmak üzere 4 farklı mekanda gerçekleştirilen ve 4 gün süren filmlerin müziğinde ise Emre Irmak imzası var.

Ata Demirer, basın toplantısında yaptığı değerlendirmede Berlin Kaplanı’nın çekimleri nedeniyle ara verdiği reklam filmlerine devam ettiğini ifade ederek “Avea ile çalışmalarımız harika gidiyor, bir mizahçının en çok istediği fırsatlardan biri didaktik olmayıp aynı zamanda eğlenceli de olabilen reklamlar çekmektir. Bu açıdan Avea reklamları benim için eğlence dolu. Çok mutluyum” dedi.

KÜNYE:
Reklamveren: Avea
Reklam ajansı: TBWAISTANBUL
Kreatif Direktör: Emre Kaplan
Yaratıcı ekip: Ali Erkmen, Ali Şener, Doğu Göçük, Erkan Erdem, Kerim Gürsel, Koray Doyran, Melik Atalay
Marka Grubu Ajans Başkan Yardımcısı: Burcu Özdemir Kayımtu
Marka Direktörü: Dilek Uçarlı
Marka Yöneticisi: Ekin Kutevu
Marka Temsilcisi: Özlenen Halıçınarlı, Tarçın Köprülü
Stratejik Planlama Ajans Başkan Yardımcısı: Toygun Yılmazer
Stratejik Planlama Direktörü: Tuğyan Çelik
Stratejik Planlama: Nisan Danışman
Ajans Prodüktörü: Ceyda Kayaçetin Schulte
Ajans Prodüksiyon Asistanı: Kaan Mestut
Prodüksiyon şirketi: Autonomy
Yönetmen: Uygar Kutlu
Post prodüksiyon: Sinefekt
Müzik: Emre Irmak
Medya ajansı: People Communications
Kullanılan mecralar: Televizyon, Açıkhava, Sinema, POP, İnternet
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.