Audi global reklam ajansını seçti

Markanın globalde çalışacağı reklam ajansı belli oldu.

06.11.2019 - 16:57 | Sencer Uçar

Audi global reklam ajansını seçti

Almanya doğumlu otomobil markası Audi, globalde çalışacağı reklam ajansını seçti. Buna göre, 2020 yılında hayata geçirilecek yeni kampanyasında marka 72andSunny ile işbirliği yapacak.

Her ne kadar globalde 72andSunny ile el sıkışmış olsa da, marka ABD’deki reklam faaliyetlerine Venables Bell & Partners ile devam edecek.

72andSunny, Audi için hayata geçireceği kampanyada markanın uzun soluklu “Vorsprung durch Technik” (Teknolojilyle Bir Adım Önde) sloganını yeniden tanımlayacak. Markanın ilk olarak 1971’de kullanılan sloganı sadece teknik açıdan mümkün olana odaklanmayacak, tüketicinin taleplerine de odaklanacak.

Projenin yönetimi 72andSunny’nin Amsterdam ofisinden; New York, Los Angeles, Sidney ve Singapur ofislerinin destekleriyle geçekleştirilecek.

Audi’nin yeni yaratılan dijital işler ve müşteri deneyimi departmanının liderliğini üstlenen Sven Schuwirth’ın açıklamalarına göre, yeni global kampanyasında Audi markasının duygusal açıdan zenginleştirilmesi de hedefleniyor.

Kaynak: Ad Age

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.