Atos’a yeni CFO

Atos’un Türkiye CFO’luğuna, Mehmet Eryılmaz getirildi.

16.01.2012 - 00:00 | MediaCat

Atos’un Türkiye CFO’luğuna, Mehmet Eryılmaz getirildi.

1980 yılında İstanbul Erkek Lisesi’nden mezun olan Mehmet Eryılmaz, İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde lisans ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde yüksek lisans (MBA) eğitimlerini tamamladı.

1988’de Siemens’te Organizasyon ve Süreçlerden sorumlu olarak çalışmaya başlayan Eryılmaz, 1992’den itibaren kariyerini Endüstriden Sorumlu Ticari Müdür olarak sürdürdü. 1995’te Metro Grosmarket ve 1996’da Marks and Spencer Londra ve İstanbul ofislerinde mağaza müdürlüğü yaptı.
1997’de Siemens Business Services (SBS) ekibine katılan Eryılmaz, 2004 ile 2007 yılları arasında Almanya’nın Münih şehrinde SBS Global Sales and Delivery Group’un ticari müdürlüğünü yaptı.
Eryılmaz, 1 Ekim 2007 tarihinden itibaren Siemens IT Çözümleri ve Hizmetleri Bölümü’nün Türkiye operasyon birimlerinin “Finans Yönetimi”ni üstlendi. 1 Eylül 2009 tarihinde aynı organizasyonun “Finans Direktörlüğü”ne getirilen Eryılmaz, Siemens IT Çözümleri ve Hizmetleri ile Atos Origin organizasyonlarının "Atos" adı altında birleşmesi ile birlikte, Atos Türkiye’nin CFO’su olarak atandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.