Atilla Aksoy’dan reklamcılık sırları

Reklamevi/Young & Rubicam ve aynı gruba bağlı Wunderman ajanslarının kurucu ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı olan Atilla Aksoy’un ‘Yeni Reklamcılık’ adlı kitabı çıktı.

18.11.2005 - 00:00 | MediaCat

Reklamevi/Young & Rubicam ve aynı gruba bağlı Wunderman ajanslarının kurucu ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı olan Atilla Aksoy’un ‘Yeni Reklamcılık’ adlı kitabı çıktı. Aksoy’un kitabı, reklam bölümü koordinatörlüğünü yaptığı İstanbul Bilgi Üniversitesi Yayınları’nın ‘Pazarlama İletişimi’ dizisinin ilk kitabı.

Reklamın nasıl işlediğine dair kuramsal bilgilerin yanısıra reklamcılık, markalaştırma ve pazarlama pratiğinin de anlatıldığı kitapta, çok önemli ve aydınlatıcı ayrıntılar yer alıyor. ‘Yeni Reklamcılık’, hem reklam sektörü için hem de akademik çalışmalar yürütenler için kaynak bir kitap olmasını sağlayacak bir içeriğe sahip.

Aksoy, dünyanın çeşitli ülkelerinde uygulanmış 70’e yakın yaratıcı çalışma örneğine yer verdiği kitabında, reklamcılığın kural ve kalıplarının sorgulanmasını sağlamayı, pazarlama endüstrisinde alışılan tartışma ortamından farklı bir tartışma ortamı yaratmayı ve öğrenme sürecini ateşlemeyi amaçladığını söylüyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.