MediaCat

Aşk tazeleyen hipnoz

SKYN, uyguladığı sosyal deneyle uzun yıllardır birlikte olan bir çiftin birbirlerini hipnozla unutmasını sağladı, ardından ikiliyi yeniden buluşturdu.

Aşk tazeleyen hipnoz

Yıllara meydan okuyan ilişkiler çiftlere eşi benzeri olmayan pek çok şey kazandırır ama ilk günkü heyecanı koruyabilme şansının pek yüksek olduğu söylenemez. Peki uzun yıllardır birlikte olan çiftler tanıştıkları ilk güne dönebilselerdi, aynı duyguları yakalayabilirler miydi?

Sorunun yanıtını arayan kondom markası SKYN, ajansı UltraSuperNew Tokyo ile birlikte ilginç bir deneye imza attı. Uzun yıllardır birlikte olan bir çiftin hipnotize edilerek birbirlerini unutmaları sağlanacak ve ikili yeniden buluşturulacaktı.

10 yıldır birlikte olan Haruka Hatakeyama ve Chiaki Hatakeyama çifti markanın deneyi için gönüllü oldu. Ayrı ayrı hipnotize edildiler, birbirlerini unuttular. Hipnozun ardından kendilerine söylenen tek şey, yeni biriyle tanışacaklarıydı.

Markanın dünden bugüne çiftleri birbirlerine temiz aşkla bağladığını söyleyen SKYN APAC İş Geliştirme Direktörü Annie Hou, “Bunun önceki kampanyalarımızdan farkı yok. Bu kampanyada çiftlere ilk baştan beri neden birlikte olduklarını hatırlatacak bir şey yapmak istedik. Tamamen birbirlerinden hoşlandıkları için” yorumunda bulunuyor.

UltraSuperNew Tokyo Kreatif Direktörü Yousuke Ozawa ise, kampanyayı, “Önce fikrin işe yarayıp yaramayacağı şüphesine düştük zira birbirlerinin varlığını, onca yıl birlikte oluşturdukları anıları tamamen silmeleri gerekiyordu. Hipnoz işe yaradığında tamamen hayran kaldık. Birbirlerine açıldıklarında ise mucizevi bir şeye tanıklık ettiğimizi gördük” sözleriyle yorumluyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.