MediaCat

Aşk insanı kabız eder mi?

Doğa Rutkay ile aşk acısına tersten bakış.

Aşk insanı kabız eder mi?

İnsanın kimyasıyla oynayan en eski pratiklerden aşkın sindirim sistemi üzerindeki etkilerini hiç düşünmüş müydünüz? Boşa çekilen her kürekten veya girişilen her tartışmadan sonra bir zamanlar karnınızda uçuşan kelebeklerin artık yavaştan içeride sıkıştığını hissediyorsanız belki de bu aşk sizi ufaktan kabız etmeye başlamıştır.

Neyse ki şu hayatta neredeyse her derdin kendince bir dermanı var. Aşk kabızlığı konusunda da reçeteyi Doğa Rutkay veriyor: Her gün 25 gram lif.

Sağlıklı Hayatı Teşvik ve Sağlık Politikaları Derneği’nin ETİ desteğiyle başlattığı bilinçlendirme kampanyasının yüzü Doğa Rutkay’ın aşka, kabızlığa ve sağlıklı sindirim sistemine dair verdiği bilgileri içeren film Tribal Worldwide İstanbul imzası taşıyor.

Doğa Rutkay’ın lif dünyasının karanlık dehlizlerini aydınlatan diğer sorulara verdiği cevapları merak edenler, kampanyanın videolarına aşağıdan ulaşabilirler.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.