MediaCat

Bu reklama adım atmanız gerek

Ayaklarınızı daha yakından tanımaya ne dersiniz?

Bu reklama adım atmanız gerek

Koşmak, başlaması en kolay olan sporlardan biri. Fakat bu spor ile ilgilenenlerin çok iyi bildikleri gibi, zaman içerisinde uzun dönemli sakatlıklar da oluşabiliyor. London School of Podiatry tarafından yapılan bir araştırmada ise koşucuların yüzde 70’inin adımlarına uygun ayakkabı tercihi yapmadıkları belirtiliyor.

Sonuç: Koşu sporunda doğru ayakkabı seçimi bir hayli önem taşıyor.

Spor malzemeleri markası Asics ise koşucuların ayak sağlığını koruma altına almak adına Brezilya’da yaratıcı bir reklam kampanyasına imza atıyor ve tüketicilere doğru ayakkabı tercihi yapmaları konusunda yardımcı olmak için devreye termokromik kağıt kullanılan basılı reklamları sokuyor. Hazırlanan reklam filmi de sistemin nasıl işlediğini sade bir dille açıklıyor.

Olay çok basit: Reklam sayfasını koparın, kağıda çıplak ayaklarla basın, vücut ısınız aracılığı ile ayak iziniz kağıda çıksın. Ardından, yanlarda bulunan ürün tablosundan ayağınıza en uygun ayakkabıyı seçin.

Her ne kadar ayak formları hakkında detaylı bilgiye sahip profesyonel koşucuları çok da etkilemeyecek olsa da Asics’in bu reklam kampanyasının koşu sporuna yeni başlayacaklar için oldukça yardımcı olacağı kesin.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.