MediaCat

Arzum’a yeni pazarlama direktörü

Yeni dönemde Arzum’un pazarlama operasyonlarına liderlik edecek isim belli oldu.

Arzum'a yeni pazarlama direktörü

Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markalarından Arzum’un yeni pazarlama direktörü Seda Simur Büyükkucak oldu.

Lisans eğitimini 2001-2005 yılları arasında Koç Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlayan Seda Simur Büyükkucak, pazarlama alanında yüksek lisans derecesini Barcelona’daki EADA Business School’dan aldı.

İş hayatına Arçelik’te başlayan Büyükkucak, burada ürün yönetimi ve pazarlama iletişimi departmanlarında görev yaptı. 2011 yılında Red Bull Pazarlama Müdürü olarak atandı, 2011-2023 yılları arasında ise Vodafone bünyesinde sırasıyla marka stratejisi ve pazarlama iletişimi müdürlüğü ve çeşitli segmentlerin yönetiminden sorumlu kıdemli pazarlama müdürlüğü görevlerine ek olarak çevik pazarlama organizasyonunun oluşturulmasına liderlik etti. Büyükkucak, son görevinde Vodafone Türkiye’nin 4.5G kapsama stratejisi ve dijital sadakat platformunun uçtan uca yönetimini üstlenmekteydi.

Arzum ailesine Eylül 2023 itibarıyla katılan Seda Simur Büyükkucak, yeni dönemde pazarlama direktörü olarak Arzum’un yurtiçi ve yurtdışında sürdürdüğü tüm pazarlama faaliyetlerine, çoklu kanal stratejisine ve global yolculuğuna öncülük edecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.