Artı İletişim’in yeni müşterisi

Artı İletişim Yönetimi, DHL’in tedarik zinciri ve lojistik çözümleri şirketi DHL Supply Chain Türkiye’ye stratejik iletişim ve halkla ilişkiler hizmeti vermeye başladı.

14.03.2011 - 00:00 | MediaCat

Artı İletişim Yönetimi, DHL’in tedarik zinciri ve lojistik çözümleri şirketi DHL Supply Chain Türkiye’ye stratejik iletişim ve halkla ilişkiler hizmeti vermeye başladı. Türkiye’de 2000 yılında faaliyete geçen ve 1300 çalışanı olan DHL Supply Chain, 90 ayrı marka için çözümler sunuyor.

Haziran 2004’te kurulan Artı İletişim Yönetimi’nin müşteri portföyünde Avis, BASF, Bayer, Baylan, Birmot, Budget, Deichmann, Etihad Havayolları, Feyziye Mektepleri Vakfı ve Işık Okulları, Korkmaz Mutfak, MMD, Praktiker, Otokoç Otomotiv ve Yapı Kredi Bankası ile Yapı Kredi’nin iştirakleri Yapı Kredi Leasing, Yapı Kredi Factoring, Yapı Kredi Portföy Yönetimi, Yapı Kredi Yatırım ile ödeme platformları Worldcard ve Adios Card bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.