Arthur Sadoun’dan coronavirus mesajı

Publicis Groupe CEO'su coronavirus salgınını konu alan bir iç iletişim videosu yayınladı.

17.03.2020 - 11:19 | Arzu Nilay Kocasu

Coronavirus (COVID-19) tüm dünyayı etkisi altına almayı sürdürürken, çalışanlarına fiziksel olarak ofiste bulunmayı şart koşmayan iş kollarında faaliyet gösteren kimi şirketler de çalışmalarını evden sürdürmeye başladı.

Publicis Groupe CEO’su Arthur Sadoun, Bu istisnai dönemde Publicis Groupe çalışanlarını bilgilendirmek ve onların endişeleri yatıştırmak amacıyla bir video yayınladı. Publicis ofislerinin çoğunun -gereken hijyen koşulları sağlanarak- dileyenler ve/veya ihtiaç duyanlar için açık kalacağını belirten Sadoun imkânı olan herkesi evden çalışmaya davet etti.

Çalışanların aklındaki tüm soruları cevaplamak için “gece gündüz” hizmet veren bir e-posta sistemi kurduklarını ekleyen CEO, bu krizin “yeni çalışma biçimleri keşfetmek” için bir fırsat olabileceğini ekliyor. Publicis Groupe’un “hep birlikte karşı karşıya kaldığımız zorluklara uyum sağlayacak sağlam temellere ve dinamik yapıya sahip olduğunu” ekleyen Arthur Sadoun aşırı tepki göstermemek gerektiğini ancak coronavirus sorununun ciddiyetine de hiç şüphe olmadığını söyleyerek şöyle devam ediyor:

“Hiçbir şey sizin ve ailenizin sağlığınızdan daha önemli değil.”

Kaynak: More About Advertising

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.