MediaCat

Arnold Schwarzenegger ile benzinin faydaları

Ünlü aktör gezegenin geleceği için kamera karşısında.

Arnold Schwarzenegger ile benzinin faydaları

Dünya genelinde nüfusla birlikte hava kirliliği de artıyor. Gezegenin ve onu yuva bellemiş tüm canlıların geleceğini karartan bu tehlikenin önüne geçmek için atılabilecek adımlardan biri de benzinli arabalarla vedalaşarak elektrikli araçlara geçmek.

Benzinli araç sevdalısı ABD’lileri elektrikli arabaların faydaları hakkında bilinçlendirmek için çalışan elektrikli araba endüstrisi paydaşlarından oluşan Kaliforniya menşeli koalisyon Veloz, bu zorlu görevin üstesinden gelmek için Arnold Schwarzenegger ile yaptığı işbirliğine yeni bir reklam filmiyle devam ediyor.

Araba almak için oto galeriye gelen müşterileri eski usül araba sevdalısı Howard Kleiner kılığında karşılayan Schwarzenegger, benzinli arabalara yaptığı güzellemelerle araba tercihinde en doğrusunun elektrikli olanlar olduğunu gösteriyor.

“16 yılı aşkın bir süre önce, sevdiğiniz arabaya ve ihtiyaç duyduğunuz temiz havaya sahip olabileceğinizi ispatlamak için yola çıktım” diyen çevre aktivisti ve temiz enerji destekçisi Arnold Schwarzenegger, kampanyayı şu sözlerle yorumluyor:

“Hummer’larım dahil sahip olduğum tüm arabaları çevre dostu araçlarla değiştirdim. Ve otomotiv endüstrisine de aynısını yapmaları için meydan okuyorum. Benzinli arabaları bertaraf etmelerini sağlayacak elektrikli araç teknolojisine sahipler artık.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.