ARGE Danışmanlık 15 yaşında!

Tamamı Türk sermayeli bir yönetim danışmanlık şirketi olan ARGE Danışmanlık, kuruluşunun 15’inci yıldönümünü kutluyor.

22.06.2006 - 00:00 | MediaCat

Tamamı Türk sermayeli bir yönetim danışmanlık şirketi olan ARGE Danışmanlık, kuruluşunun 15’inci yıldönümünü kutluyor. ARGE Danışmanlık’ın Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Yılmaz Argüden, 15. Kuruluş yıldönümünde yaptığı açıklamada, “Yaşam kalitesini geliştirmenin yolu, yönetim kalitesini geliştirmekten geçer” dedi.

Tamamı Türk sermayeli bir yönetim danışmanlık şirketi olan ARGE’nin müşterileri, Türkiye’de ve Avrupa’da birçok kalite ödülleri kazandı. ARGE Danışmanlık, farklı sektörlerde önde gelen şirketlerin yeni stratejik açılımlar yaparak, karlılıklarını ve piyasa değerlerini artırmalarına da yardımcı oldu. ARGE ile çalışan şirketler, rekabet hukuku ve AB normlarını stratejik avantaja dönüştürüyor. Halen, ARGE’nin kurumsallaşma çalışmalarıyla oluşturulan organizasyon ve insan kaynakları sistemleriyle binlerce çalışanın performans yönetimi, kariyer planları gerçekleştiriliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.