Arda Turan Türkiye Finans’ın reklam yüzü oldu

Türkiye Finans, futbol dünyasının yıldızlarını reklamlarına taşıyor.

28.04.2014 - 13:25 | MediaCat

Türkiye Finans, futbol dünyasının yıldızlarını reklamlarına taşıyor.

Milli takımımızın ve İspanya Ligi lideri Atletico Madrid‘in yıldız oyuncusu Arda Turan, Türkiye Finans’ın ‘Finansör’ reklam kampanyası için kamera karşısına geçti. Arda Turan’ın yer aldığı yeni reklam filmi ile Türkiye Finans, müşterilerinin her ihtiyaç anında başvurabilecekleri ‘Finansör Kart’ ürününü tanıtıyor.

Finansör’ün yeni reklam yıldızı Arda Turan, işbirliğiyle ilgili olarak; “Yenilikçi bir marka olduğu için Türkiye Finans’ın reklam filminde rol aldım. Çok keyifli bir ortamda geçen filmde acil ihtiyaç anında başvurulabilecek bir kart olan Finansör’e sahip olmanın önemine değindik. Türkiye Finans’ın müşterilerine yönelik geliştirdiği çözümleri takip etmeye devam edin” dedi.

Futbol dünyasının sevilen yıldızı Arda Turan ile gerçekleştirilen kampanya, Manuel Effect reklam ajansının imzasını taşıyor. Pworks tarafından çekilen reklam filminin yönetmenliğini ise Kağan Erturan üstlendi. Türkiye Finans’ın ilerleyen dönemlerde yayına girecek diğer reklam filmlerinde futbol dünyasından başka ünlü ve sürpriz yüzler de rol alacak.

Arda Turan geçtiğimiz yılın sonunda Azerbaycan’da faaliyet gösteren yerel bir bankanın reklam filminde rol almıştı.

Arda Turan Türkiye Finans'ın reklam yüzü oldu