Arda Kertmelioğlu Mobile Marketing Association Global yönetim kurulunda

MMA Avrupa Bölgesi yönetim kurulu’nda yer alan Arda Kertmelioğlu, 2009/2010 Avrupa Bölgesi Başkan Yardımcısı olarak seçildi ve MMA Global Yönetim Kurulu’na girdi.

06.07.2009 - 16:36 | MediaCat

2007’den bugüne Mobile Marketing Association (MMA) Avrupa Bölgesi yönetim kurulu’nda yer alan Arda Kertmelioğlu, 2009/2010 Avrupa Bölgesi Başkan Yardımcısı olarak seçildi ve MMA Global Yönetim Kurulu’na girdi.

Mobil reklam ve pazarlama, 360 derece interaktif pazarlama hizmetleri ve telekom operatörlerine dönük bağlılık programları yaratma alanında uzmanlaşan Mobilera’nın Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Arda Kertmelioğlu, Mobile Marketing Association’ın 2009/2010 Avrupa Bölgesi Başkan Yardımcısı olarak seçildi ve MMA Global Yönetim Kurulu’na girdi.

Mobilera’nın kurucu ortağı ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Arda Kertmelioğlu, Mobile Marketing Association (MMA) 2009/2010 Global Yönetim Kurulu Üyesi ve ayrıca Avrupa Bölgesi Başkan Yardımcılığına seçildi. “15 yıldır hizmet verdiğim mobil endüstride Türkiye, Doğu Avrupa ve Bağımsız Devletler Topluluğu ülkelerinde iş geliştirme, mobil pazarlama & reklam ve alternatif satış stratejileri oluşturma alanlarına odaklandım. Mobilera, 2007 yılında yapılan ilk bölgesel seçimlerden bu yana MMA Avrupa Bölgesi Yönetim Kurulu’nda üç dönem üst üste görev alan üç şirketten biri oldu. Yahoo!, Nielsen, Coca-Cola, Ogilvy Group, AKQA, Velti, Wunderman, Ericsson, Zed Worldwide ve Vodafone ile birlikte Mobilera’nın Avrupa Bölgesi Yönetim Kurulu’nda yer alması, Avrupa’da son derece zengin bir mobil pazarlama ekosistemi ve potansiyeli olduğunun en önemli göstergelerinden biri.” dedi.

MMA Başkanı ve CEO’su Mike Wehrs ise “Arda Kertmelioğlu’nun 2009 Global Yönetim Kurulu Üyesi ve Avrupa Bölgesi Başkan Yardımcılığı’na seçilmesinden büyük mutluluk duyuyoruz. Tüm dünyada mobil pazarlama endüstrisinin gelişmesini hedefleyen MMA’nın Avrupa bölgesindeki başarısında Mobilera’dan

Arda Kertmelioğlu’nun önemli katkıları bulunuyor. Girişimlerinden ve üstün çabalarından dolayı Arda’ya teşekkür ediyor, kendisine Global Yönetim Kurulumuz’a hoşgeldin diyorum.” açıklamasını yaptı.

MMA 2009 Avrupa Yönetim Kurulu, dünyanın en önde gelen ajansları, reklamcıları, taşınabilir cihaz üreticileri, telekom operatörleri ve yazılım ve hizmet sağlayıcılarının temsilcilerinden oluşuyor.

MMA’nın küresel ve bölgesel üyeleri hep birlikte çalışarak, MMA’nın Asya Pasifik, Avrupa, Latin Amerika ve Kuzey Amerika bölgelerindeki endüstriye yönelik girişimlerini desteklemeye yönelik stratejilerini belirliyorlar.

kaynak: www.digitalage.com.tr 

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.