MediaCat

Arçelik öğrencileri staj programına bekliyor

Fresh Start staj programı için son başvuru tarihi 10 Mart.

Arçelik öğrencileri staj programına bekliyor

Arçelik, staj programı Fresh Start ile öğrencilere üniversitelerinde gördükleri teorik bilgileri iki ay boyunca pratik olarak deneyimleme olanağı sunuyor.

Başvuruları 10 Mart 2018’e kadar devam edecek olan Fresh Start’a katılabilmek için ilk olarak üniversitelerin üçüncü ve dördüncü sınıflarında eğitim görüyor olma şartı aranıyor. Staj programına katılabilmeleri için adayların  İngilizce bilmeleri, online gerçekleştirilecek genel yetenek ve İngilizce sınavı ile video mülakat aşamalarını da başarıyla geçmeleri gerekiyor. Başta mühendislik bölümleri olmak üzere her bölümden öğrencinin alınabildiği programda yaratıcılık ve inovatif bakış, aranan diğer özellikler arasında yer alıyor.

Başvuru sürecinin ardından farklı aşamalarda başarı sağlayarak programa katılmaya hak kazanan öğrencilerden, yaz döneminde iki ay staj yaparak danışmanları eşliğinde bir proje hazırlamaları bekleniyor. Stajlarını başarıyla tamamlayanlar, Arçelik bünyesinde proje elemanı, proje mühendisi ya da yeni mezun işe alım süreçlerinde değerlendirilme şansına sahip olacak.

Fresh Start için başvurular 10 Mart 2018 tarihine kadar buradan yapılabilir.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.