MediaCat

Araştırmada Yenilikler Konferansı’na geri sayım başladı

Konferans bu yıl “Öngörü/Foresight” temasıyla online düzenlenecek.

Araştırmada Yenilikler Konferansı’na geri sayım başladı

Ipsos Türkiye tarafından her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen Araştırmada Yenilikler Konferansı bu yıl 4 Haziran’da “Öngörü/Foresight” temasıyla online olarak düzenlenecek.

Coronavirus salgını nedeniyle dünyanın yeni normallerini oluşturmakta olduğu bugünlerde salgın kaynaklı belirsizliklerin ortadan kaldırılması, bilgi ve belirsizlik arasındaki dengenin kurulabilmesi ve geleceğe ışık tutacak öngörülere ulaşılması adına en önemli araçlar arasında yer alan araştırma alanındaki çeşitli konulara uzmanlarla birlikte değinilecek konferansın başkanlık ve moderasyonunu Ipsos Türkiye CEO’su Sidar Gedik üstlenecek.

Konferansa katılım, Bütün Çocuklar Bizim Derneği’ne yapılacak minimum 250 TL bağışla gerçekleştirilecek. Her bir bağış, İstanbul’da coronavirus servis ve acillerinde çalışmakta olan hemşire ve personelin çocuklarına bir defalık eğitim bursu olacak. Üç bağış yapan bir grup, konferansa bir kişiyi de davetli olarak getirebilecek.

Açılış konuşmasını Ipsos Kurucusu, Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Didier Truchot’nun yapacağı Araştırmada Yenilikler Konferansı’nda Ipsos MORI CEO’su Ben Page, Ipsos Global Trends Araştırması 2020 raporundan öne çıkan içgörüleri aktaracak. Ipsos Çin’den Yan Ho’nun Çin’de marka ve şirketlerin kriz dönemindeki deneyimlerini ele alacağı konferansın “Ya Sonra?” panelinde tüketicinin salgın sonrası Türkiye’yi şekillendirecek kaygıları, umutları ve beklentileri farklı açılardan ele alınacak ve tüm bunların çeşitli sektörlerdeki yansımaları tartışılacak. Ipsos Offline Operasyonlar Başkanı Rownload Lloyd ise yüz yüze araştırmaların geleceğini değerlendirecek. Konferansta dijital ayak izleri ve online alışverişin anlattıkları da ele alınacak.

Konferansa kayıt olmak ve daha detaylı bilgi edinmek için arastirmadayenilikler.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.