MediaCat

Araştırma Zirvesi başlıyor

TÜAD tarafından 24’üncüsü online düzenlenen Araştırma Zirvesi 7-8 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek.

Araştırma Zirvesi başlıyor

Türkiye Araştırmacılar Derneği (TÜAD) tarafından bu yıl 24’üncüsü “Power of Purpose (Gayenin Gücü)” ana temasıyla düzenlenen Araştırma Zirvesi, 7-8 Nisan tarihlerinde araştırma ve pazarlama sektörünün önde gelen konuşmacılarını ağırlıyor.

Pandemi nedeniyle online gerçekleşen Araştırma Zirvesi, TÜAD Yönetim Kurulu Başkanı ve ThinkNeuro CEO’su Doç. Dr. Yener Girişken’in açılış konuşmasının ardından kurumların iş dünyasına, gündeme uyum sağlarken yol haritalarını nasıl belirlediklerinin ve bu haritalara bağlı kalmalarını sağlayan stratejilerin sunumlarıyla devam edecek. Araştırma sektörünün yanı sıra pazarlama, iletişim, medya, akademi, marka ve reklam dünyasından uzmanları da bir araya getiren zirvenin sunuculuğunu Simge Fıstıkoğlu üstlenecek.

Ana tema doğrultusunda, zirvede iş dünyasında araştırmaların önemi ve şirketlerin gayelerinin belirlenmesinde araştırmaların nasıl yol gösterici olduğu vurgulanacak, her gün yaşanan siyasi, ekonomik, toplumsal ve kişisel krizlerin, kurum ve şirketlerin gayelerinden sapmama noktasındaki anahtar rolleri üzerinde durulacak. Zirvede markaların sadece ürün/hizmet satmak yerine deneyim yaşatma ve fikir verme yaklaşımları, marka gayesinin dönüştürücü gücü ve faydalı marka öyküleri ele alınacak.

Araştırma Zirvesi’nin programına ve zirve hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.