MediaCat

Paylaşılmayı hak eden bir hediye

Apple bu yıl Noel’de herkesi yaratıcılığını diğerleriyle paylaşmaya davet ediyor.

Paylaşılmayı hak eden bir hediye

TBWA\Media Art Lab tarafından paylaşılan verilere göre her 10 kişiden yedisi kendisini yaratıcı hissetmiyor veya içindeki yaratıcı potansiyeli gerçekleştirmekten vazgeçiyor.

Zamanla törpülenen ve nihayetinde kimileri için tamamen körelen yaratıcılığı her daim canlı tutmanın yollarından birinin de onu paylaşmak olduğunu düşünen Apple, bu yıl Noel reklamında, içindeki yaratıcılığı herkesten gizleyen Sofia adlı hayli çekingen bir kadının hayatına konuk oluyor.

Noel arifesinde her gün MacBook’una gömülerek herkesten gizlediği bir proje üzerinde çalışan Sofia’nın çalışmalarının tesadüf eseri ve genç kadının iradesi dışında şehrin dört bir yanına dağıldığı reklam filminde Apple, Sofia’nın gizli projesine dair bir ipucu sunmasa da, bir hediye olan yaratıcılığın da yalnızca paylaşıldığında hakiki anlamına kavuştuğunu anlatıyor.

TBWA\Media Art Lab imzalı reklam filminde yer alan ve “Come out in play” isimli şarkıyı film için özel olarak besteleyen 16 yaşındaki Billie Eilish’in de beste yazmaya Mac ile başlamış bir müzisyen olduğunu ekleyelim.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.