MediaCat

“Sevgili Şeytan…”

Reklam ajansı Anomaly ve Star Trek’in unutulmaz kaptanı Patrick Stewart’tan cehennem kadar sıcak bir Noel hikâyesi.

“Sevgili Şeytan…”

Hope isimli küçük bir kız, bu yıl Noel’de kendisine bir yavru köpek hediye etmesi için Noel Baba’ya (Santa) bir mektup yazar. Yazısında Noel Baba’nın ne kadar özel biri olduğundan bahseden Hope’un mektubu, ufak bir yazım hatasından ötürü, çok yanlış ellere düşer: Şeytan’ın (Satan) ellerine.

Mektubun kendisine yazıldığına yürekten inanan Şeytan empati, şefkat ve acıma gibi kendisine tamamen yabancı duyguların istilasına uğramış bir halde kusa kusa Cehennem’i terk etmek zorunda kalır. Ancak onu değiştiren bu yanlış anlaşılma günün birinde ortaya çıkacak ve birileri bunun bedelini ödeyecektir.

Reklam ajansı Anomaly’nin bu yıl Noel için hazırladığı altı dakikalık animasyonu Patrick Stewart seslendiriyor. Animasyonun konusunun nasıl doğduğunu ise şu sözlerle açıklıyor Alex Bingham ve Craig Ainsley ile birlikte filmin senaryosunu yazan Conrad Swanston:

“Santa’ya mektup yazan bir kızı konu alan gerçekten çok tatlı bir hikâye yazmak istiyorduk… ama Santa kelimesini yanlış yazdık ve yola, yaptığımız hatayla devam ettik.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.