MediaCat

Ankara Reklamcılar Derneği yeni yönetimini seçti

Dernek’te bayrak değişimi gerçekleşti.

Ankara Reklamcılar Derneği yeni yönetimini seçti

Ankara Reklamcılar Derneği (ARD) Genel Kurulu’nda yeni yönetimini seçti. Başkanlık görevini Fatih Cebeci (Art Tanıtım) üstlendi. As Başkanlığa Bora Çınar (Grafikir), Genel Sekreterliğe Amaç Ukav (SVStudios), Genel Saymanlığa Günhan Erdinç Ünlüsoy (Pusula Reklamevi), Üyeliğe Servet Gürel (Demo) seçildi. ARD Yönetim Kurulu, Genel Koordinatörlük görevine ise Nurcan Karagöz Herischi’yi atadı.

Ankara Reklamcılar Derneği yeni yönetimini seçti

ARD Başkanlık görevini üstlenen Fatih Cebeci şunları söyledi: “Dernek olarak 25. yılımızı kutluyoruz. Gelecek dönemde sektörümüzün bütün bileşenlerine yönelik etkinlik ve çalışmaları gerçekleştireceğiz. Reklam ajanslarımızın sorunlarını araştıran, çözüm yolları bulmaya çalışan bir yapımız var. ARD 25 yıldır olduğu gibi, bundan sonra da gençlerin eğitimine, sektörümüze kazandırılmasına yönelik görevini sürdürecektir. Üniversiteler kenti olan Ankara’da yetişen arkadaşlarımız bilgi birikimleriyle, entelektüel düzeyleriyle gerek Ankara’da, gerek İstanbul’da ve diğer Anadolu şehirlerinde fark yaratmayı sürdürecekler. Ankara Reklam Sektörünü bir araya getirecek bir yemek ile başlayacak etkinlikler, Kristal Elma Ödüllerinin Anadolu reklamcılığını daha çok kavraması için yapılacak çalışmalar, ilgili fakültelerdeki öğrencilerimizin sektöre daha çok ilgi duymalarını sağlayacak girişimler ile Anadolu’nun markalaşma sürecini hızlandıracak birçok yeni projelerle devam edecek. Ayrıca ARD’nin Reklamcılar Derneği, Reklamcılık Vakfı ve diğer illerdeki reklamcılar dernekleri ile işbirliğini daha da geliştirmeyi hedeflemekteyiz.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.