Anadolu Isuzu’da üst düzey atama

Anadolu Isuzu Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü olarak görev alacak isim belli oldu.

12.02.2020 - 15:37 | MediaCat

Anadolu Isuzu’da üst düzey atama

Anadolu Isuzu’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Anadolu Isuzu Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Ali Salihi oldu. Salihi, yeni görevinde şirketin yurtiçi ve yurtdışı pazarlama, iş geliştirme, kurumsal iletişim, CRM, bayi geliştirme ve ürün yönetimi faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde tamamlamasının ardından Bahçeşehir Üniversitesi’nde MBA eğitimi alan Ali Salihi, Şubat 2005 – Mayıs 2017 tarihleri arasında Volkswagen Ticari Araç Pazarlama İletişim Uzmanı, Haziran 2007 – Ekim 2009 arasında ise Volkswagen Ticari Araç Pazarlama İletişim Yöneticisi olarak görev yaptı. Arından Doğuş Otomotiv bünyesinde Audi markasına geçiş yapan Salihi, sırasıyla pazarlama ve ürün ve fiyatlandırma ekibinin yönetimini üstlendi. Ekim 2015 – Kasım 2018 tarihleri arasında Renault Binek ve Ticari Araçlardan Sorumlu Pazarlama Müdürü olarak görev alan Salihi, Anadolu Isuzu’ya katılmadan önce BASF Türk’te pazarlama müdürü olarak beş ülkenin sorumluluğunu üstleniyordu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.