Amazon Prime Türkiye’de kullanıma açıldı

Amazon'un abonelik sistemi Amazon Prime, resmî olarak Türkiye'de.

15.09.2020 - 10:34 | Sencer Uçar

Amazon Prime Türkiye'de kullanıma açıldı 00

Amazon’un Prime Video, Prime Gaming servisleri ile Prime logolu ürünlerde ücretsiz ve hızlı teslimat avantajları sunan abonelik sistemi Amazon Prime, Türkiye’de resmî olarak kullanıma sunuldu.

Türkiye’deki kullanıcılar, abonelik ücreti aylık 7,9 TL olarak belirlenen Amazon Prime’ı ilk 30 gün ücretsiz deneyebilecek. Amazon Prime aboneleri, Prime Video’da Amazon Originals yapımlarının yanı sıra popüler film ve dizileri izleyebilecek, Prime Gaming’de yer alan oyunlara erişebilecek ve İstanbul, Bursa, Kocaeli, Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Isparta, Kütahya, Manisa, Sakarya, Yalova, Düzce, Afyon illerinde, geçerli ürünlerde ücretsiz ve hızlı teslimattan faydalanabilecek.

Amazon.com.tr Ülke Genel Müdürü Richard Marriott, “Amazon Prime’ı Türkiye’deki müşterilerimizle buluşturduğumuz için oldukça mutluyuz. Amazon.com.tr’yi hizmete açtığımızdan bu yana müşterilerimize hızlı teslimat hizmeti sağlayabilmek adına birçok adım attık. Amazon Prime ile birlikte İstanbul, Bursa ve Kocaeli’deki müşterilerimiz siparişlerini aynı gün içinde teslim alabilecek. Müşterilerimiz, eşi benzeri görülmemiş hızlı teslimat deneyiminin tadını çıkarabilecek. Ayrıca Amazon Prime, ödüllü film ve dizilere erişim ve oyun kanalı aboneliklerinin yanı sıra çok daha fazla ayrıcalık sunuyor. Her bir yan faydayı ayrı ayrı düşündüğümüzde oldukça değerli bir paketi cazip bir fiyatla müşterilerimizle buluşturduğumuz için çok memnunuz” dedi.

Amazon Prime’dan Sorumlu Başkan Jamil Ghani ise “Türkiye’deki müşterilerimiz, bugünden itibaren 19 ülkede 150 milyon aboneye erişen ayrıcalıklı üyelik servisi Amazon Prime’ın tüm ayrıcalıklarından faydalanabilecek. Seçili şehirlerde aynı gün ve ertesi gün teslimat hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimiz, ayda sadece 7,90 TL karşılığında geniş bir ürün yelpazesini bedava ve hızlı kargo seçenekleriyle satın alabilirken, ödüllü film ve dizi içeriklerinin yanı sıra Prime üyelerine özel indirimlere de erişebilecek. Amazon Prime’ın Türkiye’deki tüketicilerin alışveriş deneyimine değer katacağına inanıyoruz” yorumunda bulundu.

Amazon’un Türkiye’deki Prime hizmeti için fotoğraf çekimi ise Mopp Ajans tarafından gerçekleştirildi. Fotoğraflar Eren Yiğit ve Anıl Kaleli imzası taşıyor.

KÜNYE

  • Müşteri: Amazon Türkiye
  • Ajans: Mopp Ajans
  • Fotoğraf: Eren Yiğit, Anıl Kaleli
  • Model: Defne Obuter
  • Retouch: Eren Yiğit, Uğur Sezer
  • Kreatif Direktör: Ufuk Cebeci
Kaynak: Ntv.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.