Altıparmak’a pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı

Levent Özşahin markada genel müdür yardımcılığına getirildi.

26.05.2014 - 16:23 | MediaCat

Altıparmak'a pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı

Altıparmak Gıda‘nın satış ve pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcılığı görevini Levent Özşahin üstlendi. Özşahin; Binbirçiçek ve Balparmak markalarını bünyesinde bulunduran Altıparmak Gıda’nın tüm yurt içi ve yurtdışı satış ve pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Levent Özşahin Altıparmak'ta genel müdür yardımcılığına getirildi.Şişli Terakki Lisesi mezunu olan Özşahin, lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi’nin Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. İş hayatına 1986 yılında Şahin Holding bünyesindeki Tekom A.Ş.’de iş ve bilgi sistemleri geliştirme uzmanı olarak başlayan Özşahin, 1991-1992 yıllarında IPAS’ta endüstri mühendisi, 1992-1995 yıllarında Alarko Holding’te planlama uzmanı pozisyonunda görev aldı. 1995 yılında Colgate-Palmolive’de bilgi sistemleri müdürlüğü görevini üstlenen Özşahin, aynı firmada sırasıyla müşteri hizmetleri müdürlüğü, distribütör kanalı geliştirme müdürlüğü, ticari/müşteri pazarlama müdürlüğü, Marmara bölge müdürlüğü görevlerini üstlendi. Ocak 2002’den itibaren firmanın yönetim kurulu üyesi olarak ihracat direktörlüğü, Türkiye satış ve müşteri geliştirme direktörlüğü ve son olarak Türkiye, Kafkasya, Orta Asya ve Kazakistan’dan sorumlu müşteri hizmetleri ve lojistik direktörlüğü pozisyonlarında görev aldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.