MediaCat

Sabre Ödülleri’nden Türkiye’ye 1 ödül

2017 Sabre ödülleri sahiplerini buldu.

Sabre Ödülleri’nden Türkiye’ye 1 ödül

Holmes Report tarafından 2004 yılından bu yana her yıl düzenlenmekte olan, halkla ilişkiler projelerinin ödüllendirildiği Sabre Ödülleri’nde bu yıl Türkiye kategorisinde verilen ödülün sahibi, Türkiye Multiple Skleroz (MS) Derneği ile Novartis işbirliği ile hayata geçirilen Melek ile Serhat projesi oldu. Melek ile Serhat dizisinin halkla ilişkiler ve medya ilişkileri çalışmalarında ise Communication Partner imzası bulunuyor.

23 Mayıs gecesi Londra’daki Roundhouse’da gerçekleştirilen ödül töreninde, Avrupa ve Orta Doğu bölgesinde halkla ilişkiler alanında gerçekleştirilen projeler ödüllendirildi. Altın Sabre adı ile coğrafi kategorilerde Türkiye kategorisinde ödülün sahibi olan Melek ile Serhat dizi projesi, Türkiye’de senaryosunun bütünü ile bir hastalığa dikkat çeken ilk dizi olma özelliğini taşıyor. 5 bölümlük dizi projesinin senaristliğini ve yönetmenliğini Gani Müjde üstlenirken, proje tasarımı ise Tazefikir’e ait.

Novartis Türkiye Ülke İletişim ve Hasta İlişkileri Direktörü Arzum Üstün, Melek ile Serhat dizisine kadar Türkiye’de bir hastalık hakkında farkındalık yaratmak için bu çapta bir dizi projesinin olmadığını söylerken, projenin lansmanı çerçevesinde kurgulanan iletişim planı ile toplumsal farkındalığın artırılmasına katkıda bulunduklarını düşündüklerini belirtti. Kazanılan Altın Sabre Ödülü’nün ise hem projenin hem de Communication Partner ile yürütülen iletişim çalışmalarının başarısının tescili olduğunu ekledi.

2017 Sabre Ödülleri’nin tüm kazananlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.