Altın Pusula Ödülleri’ne başvurular başladı

Başvurular için son tarih 22 Ocak.

05.01.2016 - 15:17 | MediaCat

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği’nin (TÜHİD) halkla ilişkiler sektörünü ileriye taşıyan başarılı projeleri ödüllendirmek için bu yıl 15’inci kez gerçekleştireceği Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri için başvurular başladı.

Kazananların ödüllerine 30 Mayıs 2016 tarihinde düzenlenecek bir törenle kavuşacakları Altın Pusula Ödülleri’ne ilişkin açıklama yapan TÜHİD Yönetim Kurulu Başkanı Gonca Karakaş, halkla ilişkiler sektöründeki hizmet kalitesini artırmak ve mesleki gelişimi desteklemek amacıyla yola çıkan yarışmaya ilginin her geçen yıl artarak devam ettiğini belirterek sektöre ve genç iletişimcilere etkinliğe katılmaları çağrısında bulundu.

Genç İletişimciler kategorisinde iletişim fakültelerinin “Kadına Şiddeti Durdurmaya Yönetlik İletişim Kampanyası” konulu projelerini bekleyen Altın Pusula Ödülleri, UNDP Özel Ödülü’nün kazananını ise sürdürülebilir kalkınmayı odağına alan projeler arasından seçecek.

Projelerin Kurumsal İletişim, Gündem Yönetimi, Kurum İçi İletişim, Pazarlama İletişimi ve Bütünleşik Pazarlama Projeleri, Kriz İletişimi, Etkinlik Yönetimi, Kurumsal Sorumluluk, Dijital ve Sosyal Medya İletişimi, Sivil Toplum Kuruluşları, Kamu Kuruluşları, Sponsorluk İletişimi, Finansal Hizmetler ve Yatırımcı İlişkileri, Medya İlişkileri, Uluslararası Proje/Kampanya, Türkiye Markası Kategorisi, Kategori Dışı Projeler ve Genç İletişimciler kategorilerinde yarışacağı Altın Pusula Ödülleri’ne katılmak isteyenler başvurularını 22 Ocak 2016 tarihine kadar Altinpusula.org adresinden yapabilirler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.