Altın Örümcek Web Ödülleri için başvurular başlıyor

Altın Örümcek Web Ödülleri’nde 32 kategoride 2009 yılının en iyi web siteleri ve internet teknolojileri alanındaki projeler ödüllendirilecek...

01.02.2010 - 00:00 | MediaCat

Altın Örümcek Web Ödülleri için başvurular 15 Şubat Pazartesi günü başlıyor. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde 32 kategoride 2009 yılının en iyi web siteleri ve internet teknolojileri alanındaki projeler ödüllendirilecek.

8.Altın Örümcek Web Ödülleri için başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 15 Şubat – 31 Mart tarihleri arasında www.altinorumcek.com web sitesinden gerçekleştirebilecek. Yarışma ile ilgili tüm detaylı bilgilerin yer aldığı web sitesinden yarışma ile ilgili tüm bilgilere de kolaylıkla ulaşma imkanı bulunuyor. 

Adaylar 32 kategori  içerisinden, web sitelerinin değerlendirilmesi için uygun gördükleri en fazla 3 farklı kategoride başvuruda bulunabilecekler.

Bir web sitesi için en fazla 3 farklı kategoride başvuru yapılabilcek ancak adaylar birden fazla web sitesi için başvuruda bulunabilecek.

Başvuru süresinin bitiminden sonra bilişim, medya ve iş dünyasının önde gelen isimlerinden oluşan juri üyeleri toplanarak adayları ön eleme, grup elemeleri ve final elemelerinde üç aşamalı olarak eleyecekler. 8.Altın Örümcek Web Ödülleri’ne yapılan başvurular toplam 10 değerlendirme kriteri baz alınarak gerçekleştiriliyor. Bu kriterler; tasarım, navigasyon, içerik, teknoloji, etkileşim, pazarlama, yaratıcılık/yenilik, gizlilik politikası/ bilgi güvenliği, genel deneyim/kullanılabilirlik, görme engellilere uygunlukbelirlendi. 

Final değerlendirmeleri sonucunda  jürinin oyları ile  belirlenmiş olan ödül sahipleri Eylül ayında düzenlenecek olan ödül gecesinde  açıklanacak.

2009 yılında gerçekleştirilen 7. Altın Örümcek Web Ödülleri 4.000’e yakın davetlinin katılımıyla Turkcell Kuruçeşme Arena’da gerçekleştirilmişti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.