Altın Örümcek web ödülleri halka açıldı

Altın Örümcek Web Ödülleri’nde jürinin yaptığı değerlendirmeler sonucunda, kategoriler bazında yüksek puanı alan web siteleri belli oldu.

11.04.2011 - 00:00 | MediaCat

Altın Örümcek Web Ödülleri’nde jürinin yaptığı değerlendirmeler sonucunda, kategoriler bazında yüksek puanı alan web siteleri belli oldu. Jürinin her kategoride seçtiği en iyi 10 web sitesi aynı zamanda halkoyuna sunuluyor. Jüri değerlendirmelerinden bağımsız olarak halkın oyları ile yapılacak değerlendirme sonuçlarına göre her kategoride halkın birincileri de belli olacak.

30 Nisan’a kadar sürecek jüri final değerlendirmesi ve halk oylaması sonucunda 35 kategoride Altın Örümcek Web Ödülü almaya hak kazanan web siteleri belirlenecek.

Finale kalan web sitelerini değerlendirmek ve halk oylamasına katılmak için www.altinorumcek.com web sitesine giriyorsunuz. Finale kalan web siteleri içerisinde destekleyeceğiniz web sitesine karar veriyorsunuz. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girip ALTIN yazıp bir boşluk bırakarak desteklediğiniz web sitesinin Ref ID’sini yazıp 3969’a kısa mesaj yollamanız yeterli oluyor. Halk oylamasına SMS göndererek katılanlar aynı zamanda çeşitli hediyeler kazanma şansına da kavuşuyor.

SMS ile oylamaya katılanlar arasından iki yüzüncü kişi Sony DSC-W350 fotoğraf makinesi, altı yüzüncü kişi Navitech navigasyon cihazı, bininci kişi Sony Playstation 3, bin 500’üncü kişi Nokia E 72 cep telefonu, 2 bin 500’üncü kişi Sony MP3 Player, 3 bin 500’üncü kişi Toshiba harici hard disk, 5 bininci kişi Asus netbook kazanacak.

DorukNet Pazarlama Müdürü Aslı Cem Avcılar internet kullanıcılarının da organizasyona katılımının teşvik etmek, beğenilerini duyurabilecekleri bir platform yaratmak ve heyecanı geniş kitlelere yaymak amacıyla Halk Oylaması uygulamasının gerçekleştirildiğini söyledi. Altın Örümcek Web Ödülleri jürisinin her kategoride belirlediği 10 site halkın oyuna sunulacak ve jüri değerlendirmelerinden bağımsız olarak “Halkın Favorileri” ayrıca belirlenecek. Altın Örümcek Web Ödülü almaya hak kazanan web siteleri Haziran ayında Turkcell Kuruçeşme Arena’da düzenlenecek ödül gecesinde açıklanacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.