MediaCat

Altın Örümcek halk oylaması Facebook’ta

Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri bir ilke daha imza atıyor. Bu yıl 10.’su gerçekleştirilen Altın Örümcek Web Ödülleri’nde halk oylaması ilk kez Facebook’ta gerçekleştirilecek.

Altın Örümcek halk oylaması Facebook’ta

Bu yıl 10.’su gerçekleştirilen Altın Örümcek Web Ödülleri’nde halk oylaması ilk kez Facebook’ta gerçekleştirilecek. Altın Örümcek jürisinin yaptığı değerlendirmeler sonucunda her kategoride finale kalan en iyi beş web sitesi Facebook üzerinden halkoyuna sunulacak. 

DorukNet Pazarlama Müdürü Aslı Cem Altın Örümcek Web Ödülleri’nin 10 yıl içinde en prestijli ödüllerden biri haline gelmesinde gelişmeleri yakından takip etmelerinin önemli rolü olduğunu vurguladı. Cem şimdiye kadar SMS kullanılarak gerçekleştirilen halk oylamasının bu sene Facebook’ta  http://www.facebook.com/altinorumcek  adresi üzerinden gerçekleştirileceğini söyledi. İnternet kullanıcılarının organizasyona katılımını teşvik etmek, beğenilerini duyurabilecekleri bir platform yaratmak ve heyecanı geniş kitlelere yaymak amacıyla bu yöntemi tercih ettiklerini belirten Cem bu sene halk oylamasına katılımın çok daha yüksek olmasını beklediklerini belirtti.

05 Mart tarihinde başlayacak olan halk oylaması uygulaması 30 Mart tarihine kadar devam edecek. Halk oylamasına katılan her bir kullanıcı her kategoriden sadece bir web sitesine oy verebilecek.  32 kategoride en çok beğeni toplayan web sitelerinin sahipleri Halkın Favorileri klasmanında sertifika ile ödüllendirilecekler. Halk oylamasına katılanlar geçen senelerde olduğu gibi sürpriz hediyeler kazanma şansına sahip olacaklar.

 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.