Altın kemerden salıncağa

McDonald's Dubai'de logosunu salıncaklara dönüştürdü.

05.07.2022 - 11:00 | Sencer Uçar

Altın kemerden salıncağa

McDonald’s Birleşik Arap Emirlikleri, eğlenceyi ve birlikteliği yaymak ve yetişkinleri hayatın stresinden bir nebze olsun kurtarabilmek adına ikonik logosunu salıncaklara dönüştürdü.

Studio M ve Leo Burnett Dubai’nin yetişkinler için tasarladığı altın kemer salıncakları Dubai’nin dört bir yanına yerleştirildi.

Salıncaklarla çocukluk neşesini geri getirmeyi amaçladıklarını söyleyen McDonald’s BAE CEO’su Walid Fakih, “Her daim herkese güzel hissettirecek anlar yaratmaya çalışıyoruz ve ilerleyen dönemde yeni projelerle topluluğumuzla gerçek bağlantılar kurma konusunda kararlıyız” yorumunda bulundu.

Leo Burnett BAE CCO’su Kalpesh Patankar ise salıncakları, “Dünyanın en ünlü logosu altında sallanmak mutluluk yaratıp insanların yüzünü güldürüyor. Hepimizin McDonald’s‘a dair çocukluk anıları var ve salıncaklar çocukluktaki neşemizin geri gelmesini sağlıyor. Hayat ilerledikçe oyunun önemini unutuyoruz ama salıncaklar bunu kolayca hatırlatıyor” sözleriyle yorumluyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: McDonald's BAE
  • Reklam Ajansı: Leo Burnett Dubai
  • Tasarım: Studio M & Leo Burnett Dubai
Kaynak: Adobo Magazine

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.