Altı milyon kredi kartına ulaşan ilk banka

Ödeme sistemleri alanında yürüttüğü projelerle sektöre yön veren...

15.07.2008 - 15:47 | MediaCat

Ödeme sistemleri alanında yürüttüğü projelerle sektöre yön veren Garanti, Türkiye’de 6 milyon plastik kredi kartı adedine ulaşan ilk banka oldu. Bonus, Shop&Miles, Flexi, American Express ve ParaCard’ın yanı sıra, 8 farklı ticari kart markasıyla hizmet veren Garanti, Bankalararası Kart Merkezi’nin (BKM) yayımladığı rapora göre, kredi kartı ve banka kartıyla alışveriş cirosunda da yine pazar lideri oldu.

VISA ve MasterCard’ın yanı sıra American Express, JCB (Japan Credit Bureau), CUP (China union Pay) ve Diners logolu kartları aynı anda kabul eden tek banka konumunda bulunan Garanti, acquiring ciro bazında %23’lük pazar payıyla POS’ları en çok tercih edilen banka oldu. 312.000 adet POS terminaliyle sektörün en geniş üye işyeri ağının yanı sıra, Türkiye’de en çok plastik kart ve işlem hacmine sahip olan Garanti, Shop&Miles ve American Express markalarının gücüyle, yurtdışı kart cirosunda da %35.9 payla yine lider konumunda bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.