Leonardini’de ‘on-line alışveriş’ başladı

Oyunun önemini ön plana çıkarmak ve daha yaratıcı nesiller yetişmesine katkıda bulunmak...

15.07.2008 - 15:38 | MediaCat

Oyunun önemini ön plana çıkarmak ve daha yaratıcı nesiller yetişmesine katkıda bulunmak misyonuyla 2005’den beri faaliyette bulunan Leonardini, Türkiye çapında hizmet vermek için online alışverişe başladı. Türkiye’de yaratıcı ve eğitici oyuncak segmentinin lideri olan Leonardini, İstanbul’da dokuz, Ankara’da bir mağazasında satışa sunduğu oyuncak ve seçmece kitaplarını online alışveriş dünyasında da müşterileriyle buluşturuyor.

Leonardini’nin müşterileriyle interaktif bir iletişim kurmasını sağlayan www.leonardini.com.tr adlı sitesinde ‘online dükkân’ için yeni bir sayfa açıldı. ‘Leonardini online oyuncak ve alışveriş dünyası’ internet üzerinden oyuncak satın almak isteyenlerin 24 saat hizmetinde olacak. Dünyaca ünlü ve alanında uzman 30’dan fazla markanın distribütörlüğünü üstlenerek 3 binin üzerinde yaratıcı ve eğitici oyuncağı Türkiye’de satışa sunan Leonardini, sanal alışverişi ilk etapta 644 adet ürünüyle gerçekleştirecek. Firma, ürün gamının tamamını pey der pey web sitesine taşıyacağını duyurdu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.