MediaCat

Allianz Türkiye’de kurumsal iletişime yeni isim

Firmanın kurumsal iletişim fonksiyonunun yönetimine Burçun İmir atandı.

Allianz Türkiye’de kurumsal iletişime yeni isim

Türkiye’de 6 milyon müşteriye hizmet veren Allianz Türkiye, kurumsal iletişim fonksiyonunun yönetimini iletişimci Burçun İmir’e emanet etti.

Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezuniyetinin ardından kariyerine 1995 yılında başlayan Burçun İmir Turkish Daily News, Alman Haber Ajansı, CNN Türk, CNN International, Doğan Haber Ajansı, 24 TV ve Habertürk gibi kuruluşlarda görev aldı; gazetecilik hayatı boyunca Ankara’da diplomasi muhabirliği, Kudüs, Bağdat ve Afganistan’da savaş muhabirliği, İstanbul’da program yapımcılığı ve sunuculuğu, editörlük, moderatörlük ve genel müdür yardımcılığı görevlerini üstlendi.

2008 yılında telekomünikasyon sektörüne geçen ve 2013 yılına kadar Turkcell’de kurumsal iletişim müdürü olarak görev alan İmir, Allianz Türkiye ailesine katılmadan önce, 2013 yılından bu yana Aras Kargo’nun kurumsal iletişim, iç iletişimi, dijital iletişim ve pazarlama iletişiminden sorumlu genel müdür yardımcısı olarak çalışıyordu.

Yeni görevi kapsamında Burçun İmir; Allianz Sigorta, Allianz Hayat ve Emeklilik, Allianz Yaşam ve Emeklilik şirketlerini çatısı altında barındıran Allianz Türkiye’nin dış iletişim, iç iletişim, dijital iletişim ve sürdürülebilirlik iletişiminden sorumlu olacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.