MediaCat

Ali Taran anlaşması imzada

Başbakan Tayyip Erdoğan, reklamcı Ali Taran’la geçtiğimiz hafta sonu Dolmabahçe Sarayı’nda dördüncü kez bir araya geldi. Erdoğan ile

Ali Taran anlaşması imzada

Başbakan Tayyip Erdoğan, reklamcı Ali Taran’la geçtiğimiz hafta sonu Dolmabahçe Sarayı’nda dördüncü kez bir araya geldi.

Erdoğan ile Ali Taran’ın görüşmesine AKP yöneticileri Edibe Sözen, Suat Kılıç ve Erdoğan’ın reklam danışmanı Erol Olçak da katıldı.

Şartları gizli tutulan AK Parti-Ali Taran anlaşması, AKP Merkez Karar ve Yürütme Kurulu’nun (MKYK) onayına sunuldu. MKYK’nın onayının ardından Ali Taran, resmen AKP ile çalışmaya başlayacak.

Yaptığı sunumda seçim kampanyasının iktidarın icraatları üzerine kurulacağını ve geçmiş kriz dönemleriyle son yılların farkının işleneceğini belirten Taran’ın kampanyasında, “değişime, dönüşüme, istikrara tamam mı, devam mı” vurgusunun öne çıkarılması bekleniyor.

Taran ayrıca, MHP’yi hedef almalarının yanlış olduğunu ve bu tutumun MHP’nin oylarını yükselteceğini, CHP dışındaki partilerin eleştirilerine yanıt verilmemesi gerektiğini vurguladı.

Ali Taran, AKP ile anlaşma sağlanması durumunda, bir önceki seçim kampanyasını yürüten Arter Reklam’ın patronu Erol Olçak ile birlikte çalışacak.

AK Parti, Ali Taran anlaşmasının onaya sunulduğu haberi bugünkü Hürriyet, Akşam ve Vatan gazetelerinde de yer aldı.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.