Ali Sami Yen’den bir parça alma fırsatı

Yataş, Galatasaray taraftarlarına Ali Sami Yen koltuklarında istedikleri kadar oturma fırsatı sağlıyor ve Ali Sami Yen Stadyum’unun ardından, oradan sökülecek olan koltukları satışa sunuyor.

07.02.2011 - 00:00 | MediaCat

Yataş, Galatasaray taraftarlarına Ali Sami Yen koltuklarında istedikleri kadar oturma fırsatı sağlıyor ve Ali Sami Yen Stadyum’unun ardından, oradan sökülecek olan koltukları satışa sunuyor.

Galatasaray’ın 47 yıllık stadyumu Ali Sami Yen, geçtiğimiz günlerde yapılan “Şöhretler Karması” maçıyla Galatasaray camiasına veda etti. Galatasaray’ın başarılarında imzası olan unutulmaz isimler oradaydı.

Vedanın ardından yapılan açıklamada stadyumun emektar koltuklarının tamamı sökülerek, Yataş tarafından üretilen ilave bir modülle GS Store mağazalarında satışa sunulacağı duyuruldu. Üzerinde Galatasaray logosunun yanı sıra “Ali Sami Yen Sonsuza Kadar” ibaresinin de bulunacağı koltuklar, özel bir sertifika eşliğinde sahiplerine teslim edilecek.

Konuyla ilgili açıklama yapan Yataş Kurum ve Marka Yöneticisi Serhan Altop; “Galatasaray camiasından koltuk projesini duyduğumuzda, hiç düşünmeden Galatasaray gibi önemli bir camia ile işbirliği yapmaktan son derece memnuniyet duyacağımızı belirttik. Karşılıklı fikir alışverişlerinin ardından başlattığımız projede öncelikle tasarım ekibimizin çizimleri doğrultusunda koltukların nasıl sunulacağına karar vererek, en uygun tasarımı seçtik. Bu koltukların takıma gönül verenler ve böylesine önemli bir anıyı yaşatmak isteyenler için erişebilir hale getirilmesi başlıca amacımızdı.” diyerek koltuk projesinin nasıl geliştiğini anlattı.

Galatasaray taraftarları Mart ayından itibaren satışa sunulacak olan koltuklara şaşırtıcı derecede düşük fiyatlarla, Galatasaray Store’ların yanı sıra Türkiye genelinde son derece yaygın olan YATAŞ dağıtım kanallarından da erişebilecekler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.