Ali Ağaoğlu ders verecek

Yerel medyanın kaynak sorununun çözümüne katkıda bulunmak için harekete geçen Basın İlan Kurumu, ‘Türk Basını Reklamcısıyla Buluşuyor – Geleceğin Medyasına Hazırlık’ konseptinde düzenlediği etkinlikleri gerçekleştirmeye devam ediyor

07.02.2011 - 00:00 | MediaCat

Yerel medyanın kaynak sorununun çözümüne katkıda bulunmak için harekete geçen Basın İlan Kurumu, ‘Türk Basını Reklamcısıyla Buluşuyor – Geleceğin Medyasına Hazırlık’ konseptinde düzenlediği etkinlikleri gerçekleştirmeye devam ediyor. Birincisi Gaziantep’te, ikincisi İzmir’de yapılan seminerin üçüncü durağı Trabzon.

Yarın 08:30’da Trabzon Novotel’de başlayacak programa Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane, Giresun, Ordu ve Samsun’dan gelecek yerel basının temsilcileri katılacak.

Yoğun katılım beklenen seminere Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu da katılacak. Oynadığı reklam filmiyle yaygın ve sosyal medyada fenomen olan ünlü işadamı, deneyimlerini ve bilgi birikimlerini gazetecilere aktaracak.

Basınımızın geleneksel gazeteciliğin yanısıra, elektronik habercilik dünyasına uyum sağlaması ve yeni ekonomik fırsatlardan yararlanmaları hedeflenen seminerde reklam ve medya sektöründe uzmanı birçok profesyonel deneyimlerini paylaşacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.