MediaCat

Albaraka Türk’te üst düzey atamalar

Albaraka Türk’te pazarlama kadrosunda üst düzey atamalar gerçekleşti.

Albaraka Türk’te üst düzey atamalar

Katılım bankası Albaraka Türk’te pazarlama kadrosunda üst düzey atamalar gerçekleşti. Atamalar öncesinde Albaraka Türk Genel Müdür Danışmanlığı görevini yürüten Mehmet Fatih Yorulmaz, Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına, Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hasan Altundağ ise Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına atandı. 2015 yılından bu yana Albaraka Türk bünyesinde çeşitli sorumluluklar üstlenen M. Esad Doğanlı ise Albaraka Türk İletişim ve Marka Yönetiminden Sorumlu Müdür Vekili oldu.

Albaraka Türk Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Fatih Yorulmaz

Albaraka Türk Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Fatih Yorulmaz, lisans eğitimini 2001 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. Yüksek lisans eğitimini Georgia Institute of Technology’de mühendislik üzerine alan Yorulmaz, 2005 yılında Cidde’deki İslam Kalkınma Bankası’na katılarak Afganistan, Pakistan ve Sudan gibi ülkelerde proje yöneticiliği yaptı. 2007’de ABD’ye dönerek Harvard Business School’da işletme yüksek lisansını tamamlayan Yorulmaz, sonrasında Boston Consulting Group’un Boston ve İstanbul ofislerinde, finans sektörünün önde gelen şirketlerine yönetim danışmanlığı hizmeti verdi. Ardından Türk Telekom bünyesinde genel müdür danışmanlığı, TTNET’te pazarlama, satış ve iş geliştirmeden sorumlu kıdemli direktörlük görevlerinde bulundu ve 2014 yılında İslam Kalkınma Bankası’nın özel sektör kolu ICD’de kredi tahsis biriminde Orta Asya ve Türkiye’den sorumlu yönetici olarak çalışmaya başladı. 2016 yılında uluslararası bir fintech girişimi olan Compare Europe Group’un ülke yöneticiliğini üstlenerek Türkiye ofisini kuran Yorulmaz, Albaraka Türk’e 2017 yılında genel müdür danışmanı olarak katıldı. Yorulmaz, Temmuz 2020’den itibaren pazarlama müdürlüğü, ürün yönetimi müdürlüğü, iletişim ve marka yönetim müdürlüğü ve fiyatlama, strateji ve yönetim servisi birimlerinden sorumlu pazarlama genel müdür yardımcısı olarak görevini sürdürüyor.

Albaraka Türk İletişim ve Marka Yönetiminden Sorumlu Müdür Vekili M. Esad Doğanlı

Albaraka Türk İletişim ve Marka Yönetiminden Sorumlu Müdür Vekili M. Esad Doğanlı, lisans eğitimini 2010 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Bölümü’nde, yüksek lisans eğitimini ise İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde pazarlama iletişimi ve yaratıcı reklam tasarımı üzerine tamamladı. 2011-  2014 yılları arasında Publicis Groupe bünyesindeki Starcom MediaVest Group’ta Business Intelligence departmanında görev alan Doğanlı, daha sonra Markalı Çözümler adlı girişimiyle çeşitli sektör ve markalara alternatif reklam çözümleri sundu. 2015 yılında Albaraka Türk Katılım Bankası Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev almaya başlayan Doğanlı, ilerleyen yıllarda organizasyonel gelişim ve robotik süreç otomasyonu gibi farklı servislerin yöneticiliğini üstlendi. Doğanlı, yeni görevine Eylül 2020 itibarıyla başladı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.