Albaraka Türk’ten girişimcilere çağrı

Albaraka Garaj'ın kapıları yeni projelere açılıyor.

21.06.2017 - 13:48 | MediaCat

Albaraka Türk'ten girişimcilere çağrı

Albaraka Türk, bankacılık sektöründe geleceğin ürünlerini üretmek ve girişimcileri desteklemek için Albaraka Garaj Startup Hızlandırma Merkezi’ni hizmete açtı.

Dünyada katılım bankası bünyesinde hayata geçirilen ilk startup hızlandırma merkezi olan Albaraka Garaj, bankacılık sektörünün yanı sıra diğer sektörlerde de yenilikçi çözümler sunmaya yönelik teknolojik uygulamalar üzerinde çalışan ya da yenilikçi fikirlere sahip girişimcileri desteklemeyi amaçlıyor.

Albaraka Türk Genel Müdürü Melikşah Utku, açılışı bu ay gerçekleştirilen Albaraka Garaj bünyesinde, girişimcilere ve girişimci adaylarına MVP ya da prototip aşamasındaki projeleri için ihtiyaçlar doğrultusunda özel olarak tasarlanan 12 haftalık eğitim ve mentorluk sunulacağını belirtti.

Ana odağında finansal teknolojiler, İslami finans girişimleri, ödeme teknolojileri, nesnelerin interneti, büyük veri,  blockchain, yapay zeka, chatbot ve sigorta teknolojileri alanındaki projeler bulunan Albaraka Garaj’a Albarakagaraj.com adresi üzerinden başvuru yapılabilecek. Alanında uzman kişilerin yapacakları değerlendirmeleri geçebilen girişimciler, jüri önünde projelerini sunarak, projelerini finale taşıyabilecekler.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.