MediaCat

Alaaddin Güç üçüncü kez MEYED Başkanı oldu

Yeni dönem Yönetim Kurulu’nun oylama ile belirlendiği toplantıda, Targid’in Kurucusu Aladdin Güç üçücü kez MEYED Başkanlığına seçildi.

Alaaddin Güç üçüncü kez MEYED Başkanı oldu

Her geçen gün daha da gelişen ve dünya çapında bir oyuncu haline gelen Türk meyve suyu sektöründe faaliyet gösteren firmaları aynı çatı altında toplayan Meyve Suyu Endüstrisi Derneği kuruluşunun 19. yılında 10. Olağan Genel Kurul Toplantısını gerçekleştirdi.

Yeni dönem Yönetim Kurulu’nun oylama ile belirlendiği toplantıda, Targid’in Kurucusu Aladdin Güç üçücü kez MEYED Başkanlığına seçilirken, Aroma Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mahmut Duruk da Başkan Yardımcısı oldu.

MEYED yazmanlığına Coca Cola’dan Canan Kestane, Saymanlığa Döhler’den Birol Saygı getirilirken; Dimes’ten Ozan Diren, Akman’dan Ali Akman, Limkon’dan İlker Güney ise Yönetim Kurulu üyesi olarak seçildi. MEYED Genel Kurulu’nda 2012 çalışma stratejisine yönelik yapılan değerlendirmelerin ardından, Türkiye’de meyveciliğin geliştirilmesi için çalışmalara ağırlık verilmesine de karar verildi. 
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.