AkzoNobel Marshall Boya’ya yeni genel müdür

Feridun Uzunyol, Marshall Boya ve Vernik Sanayi A.Ş. Genel Müdürlüğü görevinden 1 Haziran 2010 itibariyle ayrıldı...

01.06.2010 - 00:00 | MediaCat

Dekoratif Boyalar, Türkiye (Marshall Boya ve Vernik Sanayi A.Ş.) Genel Müdürlüğü görevini yürütmekte olan Sayın Mustafa Feridun Uzunyol, 1 Haziran 2010 tarihinden geçerli olmak üzere bu görevinden ayrıldı.

AkzoNobel ile olan yakın temasını ve bağlılığını Marshall Boya ve Vernik Sanayi A.Ş. icracı olmayan Yönetim Kurulu Başkanı olarak sürdürecek olan Uzunyol, bu dönemde şirkete Türkiye boya sanayi ile ilgili düzenli olarak danışmanlık yapacak. Ocak 2010’dan bu yana şirket çatısı altında Mali İşler Direktörlüğü görevini yürüten Sayın Dick Velings, 1 Haziran 2010 tarihinden geçerli olmak üzere Dekoratif Boyalar, Türkiye Genel Müdürlüğü pozisyonuna atandı.

Dick Velings kimdir?
1973 doğumlu Sayın Dick Velings, AkzoNobel’deki kariyerine 1997 yılında başladı. Şirket içerisinde Denetleme, Kontrol, Mali İşler, Şirket Satış ve Satınalma konularında çeşitli seviyelerde görev aldı. Bir süre AkzoNobel dışında bir firmanın yeniden yapılanmasında başrol oynayarak, aynı firmaya Finans Direktörü olarak atandı. Velings, Ar-Ge ve Satış bölümlerinde yöneticilik yaptıktan sonra firmanın Genel Müdürlüğü görevine atandı. AkzoNobel’e, Global Satınalma Direktörü olarak 2007 yılında tekrar katıldı. Son olarak Ocak 2010 tarihinde Marshall Boya ve Vernik San. A.Ş.’de Mali İşler Direktörü olarak görevini sürdüren Velings, 1 Haziran 2010 tarihi itibariyle şirketin Genel Müdürlüğü görevine getirildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.