MediaCat

“Akıllı” erkeklerin tercihi

WAINER’den cüretkâr bir reklam kampanyası.

İsviçreli saat markası WAINER, yeni reklam kampanyasında “Akıllı saat takmayan akıllı erkeklerin tercihi” sloganıyla akıllı saatlere karşı cüretkâr bir tavır sergiliyor.

Özel tasarım saat tutkunlarını cesur, lider ruhlu ve tarz sahibi olarak konumlandıran kampanyada WAINER saatlerin işçilik kalitesi ve modern detayları da gözler önüne seriliyor.

Kreatif süreçleri Hulusi Derici’nin başkanı olduğu M.A.R.K.A‘nın imzasını taşıyan filmin prodüksiyonunu Filmevi üstleniyor.

Arıkan Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serdar Arıkan kampanyayı, “Akıllı saat takmayan akıllı erkeklerin tercihi’ söylemiyle akıllı, cesur, lider ruhlu ve tarz sahibi erkeklere seslendiğimiz reklam kampanyamızda, izleyenleri bir saatten fazlasıyla buluşturuyoruz. Çünkü bizim için önemli olan sadece ürünü satmak değil, onlara kendi kişiliklerini ifade eden bir yaşam tarzı sunmak. Türkiye’nin iddialı reklam ajanslarından biri olan M.A.R.K.A ve kurucusu Hulusi Derici’nin imzasını taşıyan kampanyamızın her karesinde, WAINER’in zamanı gösteren bir aksesuardan ziyade kişiliğinizin bir ifadesi olduğunu fark edeceksiniz” sözleriyle değerlendiriyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.