Akdeniz Reklamcılar Derneği, yeni başkanını seçti

ARD'nin yeni yönetim kurulu belirlendi.

25.06.2014 - 14:20 | MediaCat

Akdeniz Reklamcılar Derneği, yeni başkanını seçti. Yapılan Genel Kurul Toplantısı’nda Necdet Alkandemir, 2 yıldır sürdürdüğü başkanlık görevini Himmet Öcal’dan aldı. Graphx Ajans Başkanlığı olan Necdet Alkandemir, ARD’nin de kurucu üyelerinden.

Yapılan seçiminin ardından ARD’nin yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Başkan Yardımcısı Serdar Karatepe (Panama Creatı?ve Agency), Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Binici (Turuncu Ajans), Sayman Kunt Hepyücel (Fı?krı?bı?r Ajans), Genel Sekreter Emel Erçiftçi (NBE Reklam).

Yeni yönetim kurulu, seçimin ardından toplanarak, ARD’nin yeni dönem plan ve stratejilerini belirledi. Yönetim, bu plan çerçevesinde ARD’nin 10. yılında sektörün gelişmesi ve eğitimi ile ilgili projeler üretmek için çalışmalarına başladı. Temel stratejisini Antalya’nın tanıtımı ve marka değerinin yükseltilmesi olarak belirleyen yönetim kurulu, bu plan doğrultusunda kente katkı sağlamak isteyen tüm kurum, kuruluş, STK ve kişilerle birlikte çalışma ve işbirliği içinde hareket etme kararı aldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.