İrfan Değirmenci sezon finaline günler kala Sosyal TV’de birinci sırada

24 Haziran’da Twitter’da en çok konuşulan programlar.

25.06.2014 - 15:02 | MediaCat

İrfan Değirmenci rekabetin giderek kızıştığı gündüz kuşağını ve kariyer hedeflerini MediaCat'e anlattı.

İrfan Değirmenci ile Günaydın sezon finaline günler kala Sosyal TV’de birinci sıraya yerleşti. Salı sabahı yayınında Sosyal TV izleyicileri yine oradaydı ve Değirmenci’yi yalnız bırakmadı. “Hiç geçmesin gülen gözlerin hevesi, her yeni gün alsın kokusunu, yakalasın sizi… Kelebekler özgür ve hep konsun yüreğinize.” diyerek günlerine başlayan izleyiciler Dövizzedelerin eyleminden, Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi bedelli konusuna kadar birçok konuda Değirmenci’nin kapısını çaldı. Değirmenci’nin “Hacklenenlere geçmiş olsun. Allah başka sıkıntı vermesin. Bu sabah da yayın biter ve bu spiker eli kolu dolu kaçar” Tweeti sıkça paylaşılırken Asu Maro’nun İrfan Değirmenci ile ilgili yazısı da izleyiciler arasında yayıldı. Altın Kelebek Ödüllerinde yaptığı konuşmaya değinmeye devam eden izleyiciler, bu hafta sezon finali yapacak program için “Canlar artık siz de girin be tatile izleyemiyorum programı, sonra aklım kalıyor kaçırdığım yayınlarda” gibi yorumlar paylaştı.

Sosyal TV izleyicisinin biricik aile dizisi Küçük Ağa sezonu kapatmaya yaklaşırken bu Salı günkü yayınını da ikinci sırada tamamladı. İzleyiciler sıkılıkla “Küçük Ağa pahalı bir çekim yapmıyor ama oyuncu kadrosu bence çok büyük artı senaryo hem bu kadar ağlatabilir ve güldürebilir.” yorumlarını paylaştı. Oyunculuklar ile ilgili ayrıca beğenilerini dile getiren Sosyal TV izleyicisi, “Ya gerçekten bütün oyuncular çok gerçekçi oynuyor ya hiç bitmesin istiyorum” gibi paylaşımları ile dizi oyuncularına desteklerini gösterdi. Sinem ve Ali’nin tekrar bir araya gelmesi izleyicileri sezon boyunca bekledikleri sevinci yaşatırken Mehmet Can’ın hastalığı ile ilgili haberler üzüntü yarattı.

TV8’in sevilen magazin programı Aramızda Kalsın Salı günü Survivor’ın sevilen yarışmacılarından Ahmet Dursun ve Sahra’yı konuk ettiği bölümü ile üçüncü sırada yer aldı. Reklam arasında çektikleri selfie Sosyal TV izleyiciler tarafından hızla paylaşılan programda Sahra’nın destekçileri yarışmacıyı “Survivor’un bitmesinden çok artık her hafta Sahra’mızı göremeyeceğiz ona üzülüyoruz..” gibi yorumlarla yalnız bırakmadı. “Turabi için dobra diyorlar. Asıl dobra olan Ahmet Dursun…Ayrıca çok eğlenceli bir karakter” diyen izleyiciler aynı zamanda yarışma boyunca merak ettikleri “Sahrayla Turabi arasında hiç duygusal yakınlaşma oldu mu? Herkes merak ediyor lütfen sorun” gibi soruları da Aramızda Kalsın ekibine ulaştırdı.

Kaçak Gelinler Salı gecesi yayınlanan tekrar bölümü ile yeniden ilk beşe girdi ve günü dördüncü sırada kapattı. “Follower’larım öksüz kaldı, Twitter’ın boynu bükük, Instagram şaşkın. #KacakGelinler Favori repliğim” diyen izleyiciler “Bir dakika durun! Önce bir selfie çekilelim sonra götürürsünüz yine.” esprisini sıkça paylaştı. Sosyal TV izleyicileri “Bence yazın dizisi olur. Ayrıca erkekleri de sevdim ben.. Olmuşlar olmuş.” gibi paylaşımlarla dizi hakkında öngörülerde bulundu.

2.Sayfa’da ardı ardına Survivor yarışmacıları konuk olmaya devam ederken Pazartesi günü Duygu Bal ve Merve Aydın’ı konuk eden program bu sefer de Salı günkü yayınına Turabi’yi konuk etti.  Sosyal TV izleyicileri Turabi’nin geçmişini merak edip striptizci olduğu günler ile ilgili sorular yöneltirken bir yandan da Survivor’dan kazandığı paralarla ne yapacağını sordu. Bunlara ek olarak Ece Erken’in yeni evliliği de Sosyal TV izleyicilerinin ilgisini çekerek hakkında konuşturdu.

*Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 24 Haziran 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.