Markalardan Suarez’e açlık giderme tavsiyeleri

İtalyan rakibini ısıran futbolcu sadece Dünya Kupası'nın değil, markaların da gündemini değiştirdi.

25.06.2014 - 13:34 | Ali Kuru

Markalardan Suarez'e açlık giderme tavsiyeleri

Dün İtalya ve Uruguay futbol milli takımları arasında oynanan FIFA Dünya Kupası karşılaşması sırasında İtalyan rakibi Giorgio Chiellini‘yi omzundan ısıran Luis Suarez, sadece kupanın değil, anı yakalamayı artık bir gelenek haline getiren markaların da gündemini bir anda değiştirdi.

Uluslararası pek çok markanın kariyerinde üçüncü kez bir başka futbolcuyu ısıran Suarez’e açlığını gidermesi için alternatifler önerdiği sosyal medya trendine ülkemizden Domino’s Pizza Türkiye, Yemeksepeti.com, Ohannes Burger, Ruffles Türkiye, Ülker Çizi ve Barilla katıldı.

Olayın hemen arkasından ilk tweet, Dünya Kupası’nın “partner” seviyesi sponsorları arasında yer alan ve etkinliğin resmi restoranı unvanını taşıyan McDonald’s’ın Uruguay operasyonundan geldi. Marka Suarez’in resmi hesabına atıfta bulunduğu tweet’inde futbolcuya acıktığında BigMac’ten bir ısırık almasını salık verdi.

McDonald’sın ardından trend böyle devam etti:

Kaynak: Mashable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.